طراحی پورتال سازمانی

 پورتال سازمانی کیان تجارت در واقع پورتالی برای پیاده سازی فرایند های مورد نیاز یک سازمان می باشد . ما در طراحی این پورتال سازمانی فاکتور  سرعت و سهولت در اجرای امور سازمانی شما را مد نظر داشته و سپس اقدام به توسعه آن نموده ایم . پورتال سازمانی کیان تجارت قابلیت اضافه کردن فرایند های جدید متناسب با کسب کار سازمان شما را دارد . در واقع شما با داشتن این پورتال در سازمان خود , بدون محدودیت در زمان و مکان به کسب کار خود اشراف کامل خواهید داشت .
پرتال سازمانی

طراحی پرتال خبری

پورتال خبری کیان تجارت با مدیریت فرآیند انتشار خبر شامل : درج خبر ، ویراستاری خبر ، انواع تاییده های مدیریتی ,  باعث بالا رفتن کیفیت در انتشار اخبار و مقالات پایگاه خبری شما خواهد شد .

ما در طراحی پورتال خبری از  پیشرفته ترین امکانات در جهت محافظت از حق انتشار برای صاحب امتیاز خبر استفاده خواهیم کرد . از دیگر امتیازات مهم پورتال خبری در شرکت کیان تجارت می توان به رعایت اصول طراحی بهینه برای موتور های جستجو اشاره کرد , که این امر باعث بالا رفتن آمار بازدید از پایگاه خبری شما خواهد شد .

پرتال خبری

طراحی پرتال فروشگاهی

از ویژگی های طراحی پورتال فروشگاهیکیان تجارت می توان به طراحی کاملا واکنشگرا و  طراحی بهینه شده برای موتور های جستجو اشاره نمود . ما در طراحی فروشگاه اینترنتی امکاناتی چون سیستم مدیریت انبار ، مدیریت فرایند فروش ، سیستم های تخفیف گذاری ، سیستم های تخفیف گروهی ، جستجو گر قدرتمند محصولات ، دسته بندی پیشرفته و گزارش گیری های متنوع از عملکرد فروش و درامد  و … را فراهم ساخته ایم . که تمامی این امکانات به افزایش سطح فروش و سودهی فروشگاه اینترنتی شما کمک شایانی خواهد نمود .

پرتال فروشگاهی